- Σύστημα Ψύξης: NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: E
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 290 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 457 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 153 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 304 lt
- Τύπος Συρταριών: Fresh Box
- Επίπεδο Θορύβου: 37 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Ναι
- Τύπος Μοτέρ: Συμβατικό
- Λειτουργία Κλειδώματος
- Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Οθόνη Ενδείξεων
- Χρώμα: Inox
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 70 x 75.5 x 195 cm
Whirlpool WB70I 932 X AQUA Ψυγειοκαταψύκτης 457lt NoFrost Inox
799,00 € Original price was: 799,00 €.719,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 719,00 €.
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: WB70I932X
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγειοκαταψύκτες
| Brand | Whirlpool |
|---|---|
| Σύστημα Ψύξης | NoFrost |
| Πλάτος | 70 – 79.9cm |
| Βάθος | 70 – 79.9cm |
| Ύψος | 180 – 199cm |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 460-550 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
-17%
Οικιακές Συσκευές
Princess FMH-2090X Απορροφητήρας Ελεύθερος 60cm με 2 Μοτέρ Inox
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Lux Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 90cm Inox (065030202)
175,00 €
-8%
Οικιακές Συσκευές
-15%
Οικιακές Συσκευές









