- Σύστημα Ψύξης: NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: C
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 170 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 321 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 103 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 218 lt
- Τύπος Συρταριών: PerfectFresh
- Επίπεδο Θορύβου: 35 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: B
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Ναι
- Τύπος Μοτέρ: Συμβατικό
- Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας
- Λειτουργία Διακοπών
- Λειτουργία Κλειδώματος
- Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας
- Φωτισμός LED
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Οθόνη Ενδείξεων
- Χρώμα: Inox
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 59.7 x 67.5 x 185.5 cm
Miele KFN 4377 CD 125 Edition Ψυγειοκαταψύκτης 321lt NoFrost Inox (12361940)
1.459,00 € Original price was: 1.459,00 €.1.339,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1.339,00 €.
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: 12361940
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγειοκαταψύκτες
| Brand | Miele |
|---|---|
| Σύστημα Ψύξης | NoFrost |
| Πλάτος | 50 – 59.9cm |
| Βάθος | 60 – 69.9cm |
| Ύψος | 180 – 199cm |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 260-350 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
89,00 €
-12%
Οικιακές Συσκευές
Faber Daisy Plus BK A55 Απορροφητήρας Καμινάδα 55cm Inox (330.0612.373)
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Οβάλ Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 60cm Inox (065030401)
369,00 €
Οικιακές Συσκευές
145,00 €













