- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: Ε
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 290 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 463 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 148 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 315 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Φωτισμός LED
- Τύπος Μοτέρ: Inverter
- Χρώμα: Inox
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 83.5 x 60 x 192 cm
- Εγγύηση Επίσημης Αντιπροσωπείας: 2 Χρόνια
Princess 4DE476PAR Ψυγείο Ντουλάπα 463lt Total NoFrost Inox
699,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: 4DE476PAR
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | PRINCESS |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Ντουλάπα |
| Πλάτος | 80 – 89.9cm |
| Βάθος | 60 – 69.9cm |
| Ύψος | 180 – 199cm |
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 460-550 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
6,90 €
Οικιακές Συσκευές
89,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Οβάλ Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 60cm Inox (065030401)
369,00 €
Οικιακές Συσκευές
279,00 €










