- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: Ε
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 314 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 508 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 220 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 288 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Τύπος Μοτέρ: Inverter
- Έξοδος Κρύου Νερού
- Τροφοδοσία Κρύου Νερού: Σύνδεση με Παροχή Νερού (Βρύση)
- Έξοδος για Παγάκια
- Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ
- Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας
- Λειτουργία Κλειδώματος
- Φωτισμός LED
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Οθόνη Ενδείξεων
- Χρώμα: Μαύρο
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 83.5 x 73 x 178.7 cm
LG GMG860EPBE Ψυγείο Ντουλάπα 508lt Total NoFrost Μαύρο
2.099,00 € Original price was: 2.099,00 €.1.999,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1.999,00 €.
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: GMG860EPBE
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | LG |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Ντουλάπα |
| Πλάτος | 80 – 89.9cm |
| Βάθος | 70 – 79.9cm |
| Ύψος | 160 – 179cm |
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 460-550 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
145,00 €
-15%
Οικιακές Συσκευές
-10%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
475,00 €











