- Σύστημα Ψύξης: Στατικός Τύπος
- Ενεργειακή Κλάση: E
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 128 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 83 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 8 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 75 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 39 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Όχι
- Τύπος Μοτέρ: Συμβατικό
- Χρώμα: Πράσινο
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 48 x 54.5 x 89 cm
- Εγγύηση Επίσημης Αντιπροσωπείας: 3 Χρόνια σε Ολόκληρη τη Συσκευή
Morris Retro MRS-31092LG Ψυγείο Μονόπορτο 83lt Πράσινο
299,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: MRS-31092LG
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | Morris |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Μονόπορτο |
| Πλάτος | 40 – 49.9cm |
| Βάθος | 50 – 59.9cm |
| Ύψος | 80 – 99cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 40-150 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Πράσινο |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
145,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Essential Απορροφητήρας Συρόμενος 60cm Καφέ (065017202)
125,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Specieto Απορροφητήρας Καμινάδα 60cm Inox/Black (065039001)
479,00 €
Οικιακές Συσκευές
149,00 €











