- Σύστημα Ψύξης: Στατικός Τύπος
- Ενεργειακή Κλάση: F
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 160 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 83 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 8 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 75 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 41 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Όχι
- Τύπος Μοτέρ: Συμβατικό
- Χρώμα: Κόκκινο
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 48 x 54.5 x 89 cm
- Εγγύηση Επίσημης Αντιπροσωπείας: 3 Χρόνια σε Ολόκληρη τη Συσκευή
Morris Retro MRS-31080R Ψυγείο Μονόπορτο 83lt Κόκκινο
285,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: MRS-31080R
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | Morris |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Μονόπορτο |
| Πλάτος | 40 – 49.9cm |
| Βάθος | 50 – 59.9cm |
| Ύψος | 80 – 99cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 40-150 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Σχετικά προϊόντα
-10%
Οικιακές Συσκευές
United UHW-8336 Ελεύθερος Απορροφητήρας 60cm με 2 Μοτέρ Λευκός
Οικιακές Συσκευές
149,00 €
Οικιακές Συσκευές
475,00 €
Οικιακές Συσκευές
89,00 €











