- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: Ε
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 350 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 635 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 219 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 416 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 36 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Τύπος Μοτέρ: Inverter
- Έξοδος Κρύου Νερού
- Τροφοδοσία Κρύου Νερού: Σύνδεση με Παροχή Νερού (Βρύση)
- Έξοδος για Παγάκια
- Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ
- Στη Συντήρηση: 4 ράφια, 2 συρτάρια, 4 ράφια στην πόρτα, Ράφι για μπουκάλια
- Στην Κατάψυξη: 4 ράφια, 2 συρτάρια, 2 ράφια στην πόρτα, Παγομηχανή
- Τύπος Συρταριών: Fresh Balancer, Fresh Zone
- Λειτουργίες Smart ThinQ
- Λειτουργία Wi-Fi
- Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας
- Λειτουργία Διακοπών
- Λειτουργία Κλειδώματος
- Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας
- Φωτισμός LED
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Οθόνη Ενδείξεων
- Χρώμα: Μαύρο
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 91.3 x 73.5 x 179 cm
LG GSXV90MCDE Ψυγείο Ντουλάπα 635lt Total NoFrost Μαύρο
2.499,00 € Original price was: 2.499,00 €.2.199,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.199,00 €.
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: GSXV90MCDE
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | LG |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Ντουλάπα |
| Πλάτος | 90 – 99.9cm |
| Βάθος | 70 – 79.9cm |
| Ύψος | 160 – 179cm |
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 560-650 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Lux Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 90cm Inox (065030202)
175,00 €
-8%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
89,00 €
-15%
Οικιακές Συσκευές














