- Σύστημα Ψύξης: Στατική
- Ενεργειακή Κλάση: E
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 178 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 243 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 42 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 201 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Ναι
- Χρώμα: Λευκό
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 54 x 57 x 160 cm
- Εγγύηση Επίσημης Αντιπροσωπείας: 10 Χρόνια για τον Συμπιεστή και 5 Χρόνια για Ολόκληρη τη Συσκευή
Vox Electronics KG2800F Ψυγείο Δίπορτο 243lt Λευκό
299,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: KG2800F
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | VOX Electronics |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Δίπορτο |
| Πλάτος | 50 – 59.9cm |
| Βάθος | 50 – 59.9cm |
| Ύψος | 160 – 179cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 160-250 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Λευκό |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
499,00 €
Οικιακές Συσκευές
145,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Essential Απορροφητήρας Συρόμενος 60cm Λευκός (065017102)
125,00 €
Οικιακές Συσκευές
89,00 €











