- Σύστημα Ψύξης: Στατική
- Ενεργειακή Κλάση: E
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 178 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 243 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 42 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 201 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: B
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Ναι
- Χρώμα: Γκρι
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 54 x 57 x 161 cm
- Εγγύηση Επίσημης Αντιπροσωπείας: 10 Χρόνια για τον Συμπιεστή και 5 Χρόνια για Ολόκληρη τη Συσκευή
Vox Electronics KG2800SE Ψυγείο Δίπορτο 243lt Γκρι
319,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: KG2800SE
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | VOX Electronics |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Δίπορτο |
| Πλάτος | 50 – 59.9cm |
| Βάθος | 50 – 59.9cm |
| Ύψος | 160 – 179cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 160-250 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Γκρι |
Σχετικά προϊόντα
-8%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
279,00 €
Οικιακές Συσκευές
89,00 €
Οικιακές Συσκευές
499,00 €








