- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: D
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 185 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 330 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 83 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 247 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Τύπος Μοτέρ: Συμβατικό
- Αναστρέψιμη Πόρτα
- Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας
- Φωτισμός LED
- Χρώμα: Inox
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 59.5 x 63.5 x 201 cm
Morris T73330DBN Ψυγειοκαταψύκτης 330lt Total NoFrost Inox
499,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: T73330DBN
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγειοκαταψύκτες
| Brand | Morris |
|---|---|
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Πλάτος | 50 – 59.9cm |
| Βάθος | 60 – 69.9cm |
| Ύψος | 200 – 219cm |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 260-350 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
-10%
Οικιακές Συσκευές
-12%
Οικιακές Συσκευές
Faber Daisy Plus BK A55 Απορροφητήρας Καμινάδα 55cm Inox (330.0612.373)
Οικιακές Συσκευές
145,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Lux Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 90cm Inox (065030202)
175,00 €











