- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: D
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 210 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 465 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 139 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 326 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 33 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: B
- Αναστρέψιμη Πόρτα
- Τύπος Μοτέρ: Inverter
- Smart Λειτουργίες: ThinQ
- Λειτουργία Κλειδώματος
- Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας
- Φωτισμός LED
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Χρώμα: Μαύρο
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 69.7 x 70.4 x 203 cm
LG GBBW726DEV Ψυγειοκαταψύκτης 465lt Total NoFrost Μαύρος
1.049,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: GBBW726DEV
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγειοκαταψύκτες
| Brand | LG |
|---|---|
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Πλάτος | 60 – 69.9cm |
| Βάθος | 70 – 79.9cm |
| Ύψος | 200 – 219cm |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 460-550 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Lux Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 90cm Inox (065030202)
175,00 €
Οικιακές Συσκευές
89,00 €
Οικιακές Συσκευές
499,00 €
-10%
Οικιακές Συσκευές
United UHW-8336 Ελεύθερος Απορροφητήρας 60cm με 2 Μοτέρ Λευκός











