- Σύστημα Ψύξης: NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: D
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 249 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 538 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 168 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 370 lt
- Στην Συντήρηση: 4 ράφια (ρυθμιζόμενα), 2 συρτάρια, 5 ράφια στην πόρτα
- Στην Κατάψυξη: 1 ράφι, 2 συρτάρια
- Τύπος Συρταριών: Optimal Fresh+, Fresh Box
- Επίπεδο Θορύβου: 35 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: B
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Ναι
- Τύπος Μοτέρ: Inverter
- Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας
- Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Οθόνη Ενδείξεων
- Wi-Fi
- Smart Λειτουργίες: SmartThings
- Χρώμα: Inox
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 75.9 x 71.1 x 203 cm
Samsung RB53DG703DS9EF Ψυγειοκαταψύκτης 538lt NoFrost Inox
899,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: RB53DG703DS9EF
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγειοκαταψύκτες
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Σύστημα Ψύξης | NoFrost |
| Πλάτος | 70 – 79.9cm |
| Βάθος | 70 – 79.9cm |
| Ύψος | 200 – 219cm |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 460-550 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
-8%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
United UFD-2443M Καταψύκτης Μπαούλο Διπλής Λειτουργίας 244lt
299,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Specieto Απορροφητήρας Καμινάδα 60cm Inox/Black (065039001)
479,00 €
6,90 €











