- Ενεργειακή Κλάση: E
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 239 kWh/y
- Επίπεδο Θορύβου: 41 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Συνολική Χωρητικότητα: 294 lt
- Χωρητικότητα Ψυγείου: 207 lt
- Χωρητικότητα Καταψύκτη: 88 lt
- Τεχνολογία NoFrost Multicooling
- Ηλεκτρονικός Έλεγχος με Εσωτερική Οθόνη
- Λειτουργία Freezer Shield (Λειτουργεί σε χαμηλές θερμοκρασίες, έως -15°C)
- Φως LED
- Λειτουργία Eco
- Λειτουργία Σούπερ Κατάψυξης
- Συναγερμός Ανοιχτής Πόρτας
- 3 Γυάλινα Ράφια Ψυγείου
- 1 Μετατρέψιμο Διαμέρισμα (μηδενική ζώνη/συντηρητή)
- 3 Συρτάρια Κατάψυξης
- Δίσκος Αυγών
- Με Ανοξείδωτη Μπουκαλοθήκη
- Δίσκος Παγοκύβων
- Ικανότητα Κατάψυξης: 5 kg/24h
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 60 x 60 x 185 cm
Moritz MR-118560 Ψυγειοκαταψύκτης 294lt No Frost Inox
599,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: MR-118560
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγειοκαταψύκτες
| Brand | Moritz |
|---|---|
| Σύστημα Ψύξης | NoFrost |
| Πλάτος | 60 – 69.9cm |
| Βάθος | 60 – 69.9cm |
| Ύψος | 180 – 199cm |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 260-350 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
149,00 €
Οικιακές Συσκευές
Korting KEC6A40XG Κουζίνα 71lt με Κεραμικές Εστίες (030061901)
624,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Essential Απορροφητήρας Συρόμενος 60cm Λευκός (065017102)
125,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Οβάλ Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 60cm Inox (065030401)
369,00 €













