- Σύστημα Ψύξης: Στατική
- Ενεργειακή Κλάση: F
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 215 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 206 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 37 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 169 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Ναι
- Χρώμα: Inox
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 54.5 x 55.5 x 142 cm
- Εγγύηση Επίσημης Αντιπροσωπείας: 10 Χρόνια για τον Συμπιεστή και 5 Χρόνια για Ολόκληρη τη Συσκευή
Vox Electronics KG2710SF Ψυγείο Δίπορτο 206lt Inox
249,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: KG2710SF
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | VOX Electronics |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Δίπορτο |
| Πλάτος | 50 – 59.9cm |
| Βάθος | 50 – 59.9cm |
| Ύψος | 140 – 159cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 160-250 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
-12%
Οικιακές Συσκευές
Faber Daisy Plus BK A55 Απορροφητήρας Καμινάδα 55cm Inox (330.0612.373)
Οικιακές Συσκευές
United UFD-2443M Καταψύκτης Μπαούλο Διπλής Λειτουργίας 244lt
299,00 €
-15%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
475,00 €











