- Σύστημα Ψύξης: Στατικός Τύπος
- Ενεργειακή Κλάση: E
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 85 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 90 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 90 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Χρώμα: Λευκό
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 44.9 x 47 x 83.1 cm
TCL RF092DWE0 Ψυγείο Mini Bar 90lt Λευκό
159,00 €
Παράδοση σε 4-7 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: RF092DWE0
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | TCL |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Μονόπορτο |
| Πλάτος | 40 – 49.9cm |
| Βάθος | 40 – 49.9cm |
| Ύψος | 80 – 99cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 40-150 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Λευκό |
Σχετικά προϊόντα
-12%
Οικιακές Συσκευές
Faber Daisy Plus BK A55 Απορροφητήρας Καμινάδα 55cm Inox (330.0612.373)
Οικιακές Συσκευές
679,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Specieto Απορροφητήρας Καμινάδα 60cm Inox/Black (065039001)
479,00 €
-10%
Οικιακές Συσκευές











