- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: Ε
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 368 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 646 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 250 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 396 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 37 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Τύπος Μοτέρ: Inverter
- Έξοδος Κρύου Νερού
- Τροφοδοσία Κρύου Νερού: Σύνδεση με Παροχή Νερού (Βρύση)
- Έξοδος για Παγάκια: Όχι
- Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ: Όχι
- Στη Συντήρηση: 5 ράφια (ρυθμιζόμενα), 2 συρτάρια, 6 ράφια στην πόρτα
- Στην Κατάψυξη: 4 ράφια, 2 συρτάρια, 6 ράφια στην πόρτα, Παγομηχανή
- Λειτουργίες SmartThings
- Λειτουργία Wi-Fi
- Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας
- Φίλτρο κατά των Οσμών
- Λειτουργία Κλειδώματος
- Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας
- Φωτισμός LED
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Οθόνη Ενδείξεων
- Χρώμα: Μαύρο
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 91.2 x 72.3 x 183 cm
Samsung RF65DG960EB1EF Ψυγείο Ντουλάπα 646lt Total NoFrost Μαύρο
2.599,00 € Original price was: 2.599,00 €.2.459,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.459,00 €.
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: RF65DG960EB1EF
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Ντουλάπα |
| Πλάτος | 90 – 99.9cm |
| Βάθος | 70 – 79.9cm |
| Ύψος | 180 – 199cm |
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 560-650 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σχετικά προϊόντα
-17%
Οικιακές Συσκευές
Princess FMH-2090X Απορροφητήρας Ελεύθερος 60cm με 2 Μοτέρ Inox
-15%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
89,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Essential Απορροφητήρας Συρόμενος 60cm Καφέ (065017202)
125,00 €









