- Σύστημα Ψύξης: Στατικός Τύπος
- Ενεργειακή Κλάση: D
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 110 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 80 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 12 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 68 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 35 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: B
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Όχι
- Στη Συντήρηση: 2 ράφια, 1 συρτάρι, 3 ράφια στην πόρτα
- Στην Κατάψυξη: 1 ράφι
- Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας
- Φωτισμός LED
- Χρώμα: Μαύρο
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 47.5 x 44.5 x 84.5 cm
- Εγγύηση Επίσημης Αντιπροσωπείας: 3 Χρόνια σε Ολόκληρη τη Συσκευή
Morris B71079DSD Ψυγείο Μονόπορτο 80lt Μαύρο
179,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: B71079DSD
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | Morris |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Μονόπορτο |
| Πλάτος | 40 – 49.9cm |
| Βάθος | 40 – 49.9cm |
| Ύψος | 80 – 99cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 40-150 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Specieto Απορροφητήρας Καμινάδα 90cm Inox/Black (065039101)
552,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Essential Απορροφητήρας Συρόμενος 60cm Καφέ (065017202)
125,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Οβάλ Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 60cm Inox (065030401)
369,00 €
Οικιακές Συσκευές
475,00 €











