- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: E
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 235 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 310 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 86 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 224 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 41 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Τύπος Μοτέρ: Συμβατικό
- Λειτουργία Κλειδώματος
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Φωτισμός LED
- Οθόνη Ενδείξεων
- Χρώμα: Λευκό
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 59.5 x 63 x 188 cm
Teka NFL355WH Ψυγειοκαταψύκτης 308lt NoFrost Λευκό
479,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: NFL355WH
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγειοκαταψύκτες
| Brand | Teka |
|---|---|
| Σύστημα Ψύξης | NoFrost |
| Πλάτος | 50 – 59.9cm |
| Βάθος | 60 – 69.9cm |
| Ύψος | 180 – 199cm |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 260-350 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Λευκό |
Σχετικά προϊόντα
-10%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
145,00 €
-15%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
475,00 €











