- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: Ε
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 280 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 506 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 130 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 376 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 43 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: D
- Στην Κατάψυξη: Παγομηχανή
- Τύπος Συρταριών: Fresh 0 Zone
- Τύπος Μοτέρ: Inverter
- Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας
- Γυάλινη Πόρτα
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Φωτισμός LED
- Χρώμα: Μαύρο
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 78 x 70 x 180 cm
LG GTB744BMBZD Ψυγείο Δίπορτο 506lt Total NoFrost Μαύρο
999,00 € Original price was: 999,00 €.799,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 799,00 €.
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: GTB744BMBZD
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | LG |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Δίπορτο |
| Πλάτος | 70 – 79.9cm |
| Βάθος | 70 – 79.9cm |
| Ύψος | 180 – 199cm |
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 460-550 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
679,00 €
6,90 €
Οικιακές Συσκευές
279,00 €
Οικιακές Συσκευές
475,00 €










