- Σύστημα Ψύξης: Στατικός Τύπος
- Ενεργειακή Κλάση: F
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 181 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 122 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 105 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 17 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Ναι
- Αυτόματη Απόψυξη Συντήρησης
- Πτυσσόμενα Ράφια Πόρτας
- Ρυθμιζόμενο Γυάλινο Ράφι
- Φρουτολεκάνη
- Χρώμα: Inox
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 54 x 60 x 84 cm
Robin RT-130 Μονόπορτο Ψυγείο 122lt Inox
229,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: RT-130
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | Robin |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Μονόπορτο |
| Πλάτος | 50 – 59.9cm |
| Βάθος | 60 – 69.9cm |
| Ύψος | 80 – 99cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 160-250 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
-15%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
499,00 €
-17%
Οικιακές Συσκευές
Princess FMH-2090X Απορροφητήρας Ελεύθερος 60cm με 2 Μοτέρ Inox
-8%
Οικιακές Συσκευές









