- Σύστημα Ψύξης: NoFrost
- Ενεργειακή Κλάση: D
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 205 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 355 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 106 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 249 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 35 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: B
- Τύπος Μοτέρ: Inverter
- Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας
- Φίλτρο κατά των Οσμών
- Λειτουργία Διακοπών
- Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας
- Φωτισμός LED
- Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη
- Χρώμα: Inox
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 59.5 x 66.3 x 203.5 cm
Whirlpool WHK 26404 XP5E Ψυγειοκαταψύκτης 355lt NoFrost Inox
599,00 € Original price was: 599,00 €.549,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 549,00 €.
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: WHK26404XP5E
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγειοκαταψύκτες
| Brand | Whirlpool |
|---|---|
| Σύστημα Ψύξης | NoFrost |
| Πλάτος | 50 – 59.9cm |
| Βάθος | 60 – 69.9cm |
| Ύψος | 200 – 219cm |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 260-350 lt, 360-450 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Χρώμα | Inox |
Σχετικά προϊόντα
-15%
Οικιακές Συσκευές
-12%
Οικιακές Συσκευές
Faber Daisy Plus BK A55 Απορροφητήρας Καμινάδα 55cm Inox (330.0612.373)
-8%
Οικιακές Συσκευές
Οικιακές Συσκευές
679,00 €











