- Σύστημα Ψύξης: Στατική
- Ενεργειακή Κλάση: Ε
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 209 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 312 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 70 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 242 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 40 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
- Αναστρέψιμη Πόρτα
- Λειτουργία Διακοπών
- Φωτισμός LED
- Τύπος Μοτέρ: Συμβατικό
- Χρώμα: Λευκό
- Διαστάσεις (Π x Β x Υ): 60 x 60 x 175 cm
- Εγγύηση Επίσημης Αντιπροσωπείας: 2 Χρόνια
Moritz MR-120175 Ψυγείο Δίπορτο 312lt Λευκό
399,00 €
Άμεση Παράδοση / 1-3 Ημέρες
Κωδικός προϊόντος: MR-120175
Κατηγορίες: Ελεύθερες Λευκές Συσκευές, Οικιακές Συσκευές, Ψυγεία
| Brand | Moritz |
|---|---|
| Τύπος Ψυγείου | Δίπορτο |
| Πλάτος | 60 – 69.9cm |
| Βάθος | 60 – 69.9cm |
| Ύψος | 160 – 179cm |
| Σύστημα Ψύξης | Στατικός Τύπος |
| Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 260-350 lt |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα | Λευκό |
Σχετικά προϊόντα
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Essential Απορροφητήρας Συρόμενος 60cm Λευκός (065017102)
125,00 €
Οικιακές Συσκευές
Korting KEC6A40XG Κουζίνα 71lt με Κεραμικές Εστίες (030061901)
624,00 €
Οικιακές Συσκευές
Pyramis Lux Classic Απορροφητήρας Καμινάδα 90cm Inox (065030202)
175,00 €
Οικιακές Συσκευές
499,00 €











